Комунальне підприємство теплових мереж
  "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"


Тернівська дільниця абонентського відділу служби теплозбуту

вулиця Володимира Терещенка буд. 27А
Телефон для довідок 409-93-13, 409-93-14, 0676542801
Прийом абонентів:
Понеділок, четвер, п"ятниця з 08.00 до 17.00
3-я субота місяця з 08.00 до 13.00
перерва 12.00 до 12.48

Дислокація району


10ї Гвардійської дивізії 1, 2, 3, 4, 5.
Івана Сірка 22, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 70, 72, 74.
Адмірала Головка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 36, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68.
Академіка Павлова 54, 56, 59.
Арсена 3, 5, 7, 13, 13А.
Астрономічна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16.
Бірюзова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Брюллова 7.
Валі Котика 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Вартаняна 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 36, 38, 40, 42.
Вербова – 3.
Веселотернівська 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Вогнева 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 24, 39.
Волі – 24, 39.
Володимира Терещенка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Гастелло – 65, 70.
Героїв Крут 6, 7, 8, 9.
Грицевця 1, 2, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Грядкувата 9, 38, 39, 40, 41, 42, 52, 56, 57, 58, 60, 74.
Дмитра Войчишена 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
Доватора 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Зелена – 8, 12.
Карбишева 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Каширська – 8, 20Б.
Каштанова 1, 2, 4, 5, 6. 7. 8. 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56.
Квіткова 6, 14, 16, 26, 35, 37, 39.
Квітнева – 11.
Кемерівська – 2.
Кибальчича – 6, 8, 13.
Курильська 2, 3, 5, 7, 9, 9А, 11, 12, 14, 17, 19, 22.
Латвійська – 9, 10.
Лаштоби 1, 4, 6, 8.
Ленінська підстанція – 2.
Ломоносова – 16, 18, 18А.
Луганська 38, 42, 45, 47, 53, 55.
Луговського – 1, 2.
Малиновського 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13.
Маршака 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8. 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22.
Мирівська 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Мировича 3, 5, 7, 8, 10, 11.
Недайводська – 38.
Новосибірська 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
Паустовського 7, 7А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 30, 32, 34, 39.
Перлинна 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 10, 12, 31, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Праці – 20, 23.
Приваблива 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Пухова 17, 19, 21, 23, 27, 29, 35, 37, 39.
Ризька – 22, 24.
Самотічна 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16.
Сергія Колачевського 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 52, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 72, 76, 78, 80, 81, 81А, 82, 85, 87, 91, 93, 96, 99, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162.
Сурикова – 21.
ТаїсіїБуряченко 2, 4, 6, 8, 10.
Театральна – 4, 12.
Тимірязєва 1, 2, 3, 4, 10, 11, 21, 22, 24, 25, 27, 28.
Тобольська – 21, 22, 25.
Туркенича – 1.
Уманська 6, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Урюпінська 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13.
Устіяновича – 11.
Ухтомського 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Факельнийпров. 5, 7, 8, 10.
Фонвізіна – 7, 9, 10, 11.
Цилінна 16, 17, 18, 19, 20.
Чарівна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Черкасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29.
Чукотська – 1.
Щегловського 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Юона – 25.
Юрія Смирнова 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.