Комунальне підприємство теплових мереж
  "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"

До уваги працівників КПТМ «Криворіжтепломережа»

Про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень Ви маєте повідомити в.о. уповноваженого з антикорупційної діяльності Лотанюк С.В. одним з таких засобів зв’язку:
за номером телефону: 409-51-30;
на адресу електронної пошти: yurist-kpts@ukr.net;
години прийому - згідно Правил внутрішнього трудового розпорядку;

За такою формою повідомлення:
Дані про викривача:
ПІБ, контактний телефон (можливе й анонімне повідомлення)

Дані особи, яка вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, або порушила положення Антикорупційної програми:

ПІБ, назва структурного підрозділу, посада;
Зміст правопорушення;
Факти, які відомі викривачу, стосовного даного порушення;
Дата повідомлення;
Підпис ( у разі анонімного повідомлення - без підпису);

Заява про екологічні наслідки діяльності

КПТМ «Криворіжтепломережа» планує провести реконструкцію димової труби котельні«Центральна» Н=120 м по вул. Рудна, 53 м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.Існуюча труба – залізобетонна висота Н=120 м з верхнім внутрішнім діаметром – 6,14 м і нижнім внутрішнім діаметром – 10,2 м. В даний час димова труба знаходиться в незадовільному технічному стані і потребує реконструкції.

У відповідності з рекомендаціями «Звіту про результати технічного обстеження споруди по об’єкту» проектом передбачено улаштування внутрішнього газовідвідного стовбура та використання існуючого залізобетонного стовбура в якості несучої конструкції по принципу «труба в трубі» без збільшення зовнішніх геометричних розмірів. Газовідвідний стовбур запроектований діаметром 1,9 м зі звичайної вуглецевої сталі з внутрішнім антикорозійним захисним покриттям. Зовні стовбура виконана теплоізоляція з пінополіуретану, що напилюється. Для відновлення залізобетонного стовбура димової труби проектом передбачено використання ремонтних сумішей для нанесення методом сухого торкретування, що володіють високою міцністю, водонепроникністю, морозостійкістю та високою міцністю зчеплення з основою (Nafufill SM30, BUDMIX KR або інші з відповідними характеристиками).

Реалізація проектовано діяльності не вплине на стан навколишнього середовища, так як в результаті реконструкції максимальні концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі знижуються.

Зниження максимальних концентрацій шкідливих речовин після реконструкції складе:
1. Діоксид азоту - 1,374-0,93=0,444 ГДК.
2. Вуглецю оксид - 0,844-0,83=0,014 ГДК.

При своїй діяльності підприємство зобов'язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.


КПТМ «Криворіжтепломережа» планує провести реконструкцію димової труби котельні «ПівнГЗК №1» Н=120 м на вул. Черкасова, 52 м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область. Існуюча труба – залізобетонна висотою Н=120 м з верхнім внутрішнім діаметром – 5,0 м і нижнім внутрішнім діаметром – 8,67 м. В даний час димова труба знаходиться в незадовільному технічному стані і потребує реконструкції.

У відповідності з рекомендаціями «Звіту про результати технічного обстеження споруди по об’єкту» проектом передбачено улаштування внутрішнього газовідвідного стовбура та використання існуючого залізобетонного стовбура в якості несучої конструкції по принципу «труба в трубі» без збільшення зовнішніх геометричних розмірів. Газовідвідний стовбур запроектований діаметром 1,9 м зі звичайної вуглецевої сталі з внутрішнім антикорозійним захисним покриттям. Зовні стовбура виконана теплоізоляція з пінополіуретану, що напилюється. Для усунення аварійної ситуації проектом передбачається демонтаж аварійної частини (верхніх 10 м) залізобетонного стовбура. Для відновлення залізобетонного стовбура димової труби проектом передбачено використання ремонтних сумішей для нанесення методом сухого торкретування.

Реалізація проектовано діяльності не вплине на стан навколишнього середовища, так як в результаті реконструкції максимальні концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі знижуються.

Зниження максимальних концентрацій шкідливих речовин після реконструкції складе:
1. Діоксид азоту - 0,814-0,79=0,024 ГДК.
2. Вуглецю оксид - 0,815-0,81=0,005 ГДК.

При своїй діяльності підприємство зобов'язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.


КПТМ «Криворіжтепломережа» планує провести реконструкцію димової труби котельні «ПівнГЗК №2» Н=120 м на вул. Черкасова, 31К м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.Існуюча труба – залізобетонна висотою Н=120 м з верхнім внутрішнім діаметром – 4,8 м. В даний час димова труба знаходиться в незадовільному технічному стані і потребує реконструкції.

У відповідності з рекомендаціями «Звіту про результати технічного обстеження споруди по об’єкту» проектом передбачено улаштування внутрішнього газовідвідного стовбура та використання існуючого залізобетонного стовбура в якості несучої конструкції по принципу «труба в трубі» без збільшення зовнішніх геометричних розмірів. Газовідвідний стовбур запроектований діаметром 1,9 м зі звичайної вуглецевої сталі з внутрішнім антикорозійним захисним покриттям. Зовні стовбура виконана теплоізоляція з пінополіуретану, що напилюється. Для відновлення залізобетонного стовбура димової труби проектом передбачено використання ремонтних сумішей для нанесення методом сухого торкретування.

Реалізація проектовано діяльності не вплине на стан навколишнього середовища, так як в результаті реконструкції максимальні концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі знижуються за рахунок зменшення максимального теплового навантаження на котлоагрегати та оптимізації руху димових газів на виході із труби.

Максимальні концентрації шкідливих речовин після реконструкції:
1. Діоксид азоту - 0,85 ГДК (з врахуванням фону 0,644 ГДК).
2. Вуглецю оксид - 0,92 ГДК (з врахуванням фону 0,807 ГДК).

При своїй діяльності підприємство зобов'язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.Шановні споживачі послуг КПТМ «Криворіжтепломережа»!

Звертаємо вашу увагу, що з серпня місяця 2021 року в особових кабінетах споживачів у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків Нова Ком з’явилася додаткова строка «попередня оплата за опалення». Це означає, що за бажанням споживачі зможуть сплачувати за опалення заздалегідь, що дозволить розподілити оплату за тепло на рік та, відповідно, зменшити навантаження по оплаті послуг в опалювальний період.

Сума рекомендованого платежу визначено як 50% від розрахункової вартості обігріву 1 м2 опалювальної площі житлового приміщення в попередньому опалювальному сезоні 2020-2021 років.

Слід також зазначити, що попередня оплата рекомендованого платежу, в свою чергу дасть змогу підприємству акумулювати перераховані кошти на особових рахунках споживачів для можливості закупівлі природного газу для сталого проходження наступного опалювального періоду 2021/2022.

05.08.2021До уваги власників приміщень відключених від системи централізованого опалення (з індивідуальним опаленням)!
16.07.2020

Альтернативный текст Відповідно до частини 6 статті 10 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»: «Обсяг теплової енергії, витраченої на опалення місць загального користування та допоміжних приміщень будівлі, а також на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, розподіляється відповідно до правил, встановлених цією статтею, також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання.»

 Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення, складається із:
- загального, що розподіляється між усіма приміщеннями;
- індивідуального, що дорозподіляється на неопалюване приміщення або приміщення з індивідуальним опаленням, через яке прокладені транзитні трубопроводи внутрішньобудинкової системи опалення, за обсяг теплової енергії, що надходить від таких трубопроводів у це приміщення.


    В зв’язку з введенням в дію з 1 травня 2019 року нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» 9 листопада 2017 року N 2189-VIII, враховуючи вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 09 червня 2018 р. № 2119-VIII виникла необхідність переходу на нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання комунальних послуг.
   Зокрема, змінюється порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.
   Порядок такого розподілу визначено:
- статтею 10 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;
- Методикою розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, що затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2018 № 315.
   Необхідні для розрахунку дані, щодо ділянок транзитних стояків в приміщеннях з індивідуальним опаленням, а саме довжина, зовнішній діаметр, наявність теплоізоляції підприємством взято з проектної документації на встановлення індивідуального опалення по таким квартирам. У разі відсутності на підприємстві необхідної інформації власникам приміщень з індивідуальним опаленням буде направлено листи щодо необхідності надання доступу представнику підприємства для обстеження і відповідних замірів.
   Отже, якщо Ви отримали листа про необхідність такого обстеження , або у Вашому приміщені з часу відключення від централізованого опалення стан транзитного трубопроводу системи опалення змінився (втрачено ізоляцію, змінився діаметр чи довжина транзитного стояка), Вам необхідно викликати представника підприємства для проведення відповідного обстеження. Детальніше.

Шановні споживачі

Підприємство, нагадує, що в період карантину вчасно, зручно та не наражаючи себе на небезпеку, споживачі можуть розрахуватися за спожите тепло за допомогою загальнодоступних сервісів (наприклад)

Приват24

Ощадбанк 24/7

При оплаті використовуйте банківські реквізити підприємства : ЄДРПОУ 03342184 підприємства, АТ "Ощадбанк" розрахунковий рахунок для категорії споживачів «населення» UA423054820000026031100391059.

При здійснені платежу для правильності відображення його призначення зазначайте обов’язково адресу, ПІБ платника, період оплати, та, бажано номер особового рахунку.

За можливості, допоможіть провести он-лайн розрахунки своїм рідним, які перебувають у зоні ризику захворіти на коронавірус COVID-19.

Пропонуємо скористатись освітнім курсом на сайті "Дія"

"Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома".ШАНОВНІ АБОНЕНТИ КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА»!

Згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017 року №2189-VIII та Правил надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р, споживачі теплової енергії зобов'язані своєчасно вносити оплату за отримані послуги з централізованого опалення.

Розрахунковим періодом для сплати послуг є календарний місяць. Оплата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

У разі виникнення заборгованості за спожиті послуги, підприємство змушене використовувати своє право на звернення до суду з позовом про стягнення заборгованості. Погашення боргів в примусовому порядку тягне за собою додаткові затрати боржника на оплату судового* та виконавчого зборів**, витрат на проведення виконавчих дій, а для на боржників-юридичних осіб - ще й застосовується нарахування індексу інфляції, пені та трьох відсотків річних***.

* Розміри ставок судового збору встановлено стаття 4 Закону України «Про судовий збір». Судовий збір справляється у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі. (Наприклад, за подання позову майнового характеру підприємство сплачує починаючи з 1 січня 2020 року становить 2102 гривні. судового збору)

**Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 №1404- VIII виконавчий збір – 10% суми, що підлягає примусовому стягненню.

*** Відповідальність за порушення грошового зобов'язання визначено у стаття 625 Цивільного кодексу України .

Слід зазначити, у разі отримання від підприємств – надавачів послуг інформації про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, субсидія такому споживачу не призначається.

Своєчасна оплата споживачами отриманих послуг напряму впливає на діяльність підприємства та якість надання послуг.

Переконливо просимо своєчасно вносити плату за спожиті послуги!До уваги споживачів

Фахівці підприємства, що здійснювали прийом у Центрі адміністративних послуг ВІЗА на період карантину приймають звернення дистанційно переглянутиПовідомлення

        24 грудня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу». Механізм проведення перерахунків, визначений п.50-53 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630 (у разі прийняття відповідного рішення). Зміна розміру нарахувань здійснюється починаючи із грудня 2019 року і далі помісячно (за жовтень-листопад 2019 року перерахунок не здійснюється). КПТМ «Криворіжтепломережа» на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1082 від 24.12.2019 року в порядку передбаченому п.50-53 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630, розраховано відповідні коефіцієнти перерахунку.

Приклад визначення суми перерахунку для споживача.До уваги мешканців міста

Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про дистанційне надання безоплатної правової допомоги переглянути


Оголошення
Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності для проведення обов’язкового аудиту річної фінансової звітності КПТМ «Криворіжтепломережа»

Детальніше
Додаток 1 Форма пропозиції
Додаток 2 Облікова картка контрагента
Додаток 3 Технічні вимоги до предмета закупівлі
Додаток 4 Проект договору17.09.2018

         Рішення Криворізької міської ради "Про початок опалювального сезону 2018-2019 років" №407 від 12.09.2018

14.09.2018

         Повідомлення про відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми КПТМ "Криворіжтепломережа" за 2019 рік у сфері теплосточання.

         Перелік заходів, які пропонуються до включення в Інвестиційну програму КПТМ "Криворіжтепломережа" на 2019 рік у сфері теплосточання.

06.09.2018

         Звіт про виконання Інвестиційної програми КПТМ "Криворіжтепломережа" за 2017 рік у сфері теплосточання.

04.04.2018

Шановні споживачі!

         В зв’язку з закінченням опалювального сезону КПТМ «Криворіжтепломережа» переходить на чотирьохденний режим роботи з 02.04.2018 року до початку опалювального сезону.

Графік роботи підприємства:

з понеділка по четвер         з 8°°  до  17°°   перерва        з 12°°  до  1248 

п’ятниця - неробочий день

субота, неділя - вихідний день

Приносимо вибачення за спричинені зміною графіку роботи незручності.

«Про закінчення опалювального сезон 2017 – 2018 років»

15.02.2018

         Протокол відкритих обговорень Інвестиційної програми КПТМ "Криворіжтепломережа" на 2018 рік у сфері теплосточання.

31.01.2018

        У відповідності до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 КПТМ «Криворіжтепломережа» оголошує про початок відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік. Дивитися

        Пропозиції та зауваження щодо Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік, а також заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 10 лютого 2018 року за номером (056)409-51-09 та електронним адресом: kpts_pto@ukr.net.

10.11.2017

        КПТМ «Криворіжтепломережа» пропонує до розгляду та обговорення проект інвестиційної програми на 2018 рік. Дивитися

        Зауваження та пропозиції до інвестиційної програми надавати до 30 листопаду 2017 року за номером: (056)409-51-09 та електронним адресом: kpts_pto@ukr.net.

10.11.2017

Шановні споживачі!

        Доводимо до Вашого відома, що з питань нарахувань, перерахунків, застосування пільг, субсидії, укладення договорів необхідно звертатися до дільниць служби теплозбуту свого району.

        Адреса та контактні номери телефону служб зазначені у розділі «Контакти-Абонентські служби».

        Головна служба теплозбуту знаходиться за адресою: вул.Пушкіна, 36а.

        Графік роботи: Понеділок – Четвер 8.00 до 17.00, перерва 12.00 до 12.48

13.04.2017

Шановні споживачі!

         В зв’язку з закінченням опалювального сезону КПТМ «Криворіжтепломережа» переходить на чотирьохденний режим роботи з 10.04.2017 року до початку опалювального сезону.

Графік роботи підприємства:

з понеділка по четвер         з 8°°  до  17°°   перерва        з 12°°  до  1248 

п’ятниця - неробочий день

субота, неділя - вихідний день

Приносимо вибачення за спричинені зміною графіку роботи незручності.

27.03.2017

В порядку передбаченому п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  № 630 від 21.07.2005 року, на підставі  рішення виконавчого комітету Криворізької міської ради №118 від 14.03.2017 року  «Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 року» КПТМ "Криворіжтепломережа" 25.03.2017 завершило опалювальний сезон 2016-2017 років. Середньодобова температура повітря протягом 3 діб поспіль вище +80С, а саме 22.03.2017р. Тср=+8,10С; 23.03.2017р. Тср=+9,20С; 24.03.2017р. Тср=+9,70С.

23.03.2017

Про закінчення опалювального сезону 2016-2017

Відповідно до п.п.7.9.4 п.7.9 розділу 7  Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 р. № 71 : «Опалювальний період  починається,  якщо  протягом  трьох  діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 град. С  та нижче,  а закінчується,  коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8 град. С».

         У відповідності до статей 7, 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  керуючись статтями 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Виконкомом Криворізької міської  ради прийнято рішення №118 від 14.03.2017 року «Про закінчення опалювального сезон 2016 – 2017 років», яким визначено теплопостачальним підприємствам вважати закінченим опалювальний сезон 2016 – 2017 років у день, що є наступним після трьох діб із середньодобовою температурою зовнішнього повітря вище 8ºС.

Рішення

14.12.2016

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року» на поточний опалювальний сезон змінено порядок нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) , що не мають будинкових засобів обліку тепла з максимальним наближенням до нарахувань по будинках з лічильниками. Зазначена Постанова набрала чинності 09.12.2016 з моменту її опублікування в газеті

«Урядовий кур’єр» №232 від 09.12.2016 року. Відтепер, у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії нарахування плати за надані послуги з централізованого опалення здійснюватимуться на підставі середньозважених показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду, виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії, які перебувають на абонентському обліку. Середньозважене споживання теплової енергії на опалення 1 кв. метра опалюваної площі визначається як співвідношення загального обсягу споживання теплової енергії зазначеними будинковими засобами обліку теплової енергії (не враховуючи споживання юридичними особами та фізичними особами — підприємцями, які є власниками або орендарями нежитлових приміщень) до відповідної загальної опалюваної площі квартир, які розташовані у багатоквартирному будинку, обладнаному зазначеними будинковими засобами обліку теплової енергії (не враховуючи площу нежитлових приміщень юридичних і фізичних осіб —підприємців, які є власниками або орендарями зазначених приміщень).

При цьому слід звернути увагу, що вимоги пунктів 21, 40—48 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630, під час нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення для населення застосовуватись не будуть.

Отже, в січні 2017 року для споживачів КПТМ "Криворіжтепломережа", що мешкають в будинках, системи опалення яких не обладнані засобами обліку теплової енергії, розрахунок розміру плати за послуги з централізованого опалення отримані в грудні 2016 здійснюватиметься на основі середнього показника споживання тепла у будинках, де такі лічильники встановлені.

Також, в січні 2017 року буде проведено коригування нарахувань за послуги з централізованого опалення надані в жовтні та листопаді 2016 року згідно вимог нової Постанови КМУ від 30 листопада 2016 р. № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року».

Постанова КМУ 865.doc

08.11.2016

Постанова Кабінету Міністрів України від 19.10.2016р. №744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення».

06.07.2015

Соблюдение интересов потребителей КПТС «Криворожтеплосеть»

Как известно, энергосбережение начинается с учета. В настоящее время ни у кого не вызывает вопросов необходимость установки приборов учета газа или электроэнергии. Однако, часто организация учета тепловой энергии и теплоносителя негативно воспринимается потребителями. Данное отношение вызвано отсутствием знаний базовой информации.

Коммерческий учет тепловой энергии реализуется посредством установки специального оборудования теплового счетчика, который представляет собой комплект устройств, предназначенный для определения количества потребленной тепловой энергии и регистрации параметров теплоносителя, с целью осуществления взаимных финансовых расчетов между энергоснабжающими организациями и потребителями тепловой энергии. Бытует ошибочное мнение, что установка теплосчетчика на дом поможет «сэкономить» потребление тепловой энергии. На самом деле прибор учета не является инструментом экономии тепловых ресурсов, задача прибора – измерять, а вот результаты измерения стимулируют жителей, балансодержателей, теплоснабжающую организацию контролировать расходы, рационально относиться к потребляемым ресурсам, внедрять энергосберегающие технологии, качественно проводить наладку тепловых сетей. Так, что данное мероприятие является выгодным для обоих из сторон, участвующих в хозрасчетных отношениях. Оплата ресурсов и ее размер не по нормативу, всегда является предметом споров и разногласий, а по приборам учета – это цивилизованный и справедливый подход. Потребители могут быть уверены, что оплачивают только те объемы тепла и горячей воды, которые использовали.

Соблюдение интересов потребителей для КПТС «Криворожтеплосеть» - ключевая цель в ведении производственно-хозяйственной деятельности. Поэтому, уважаемые потребители, для оплаты фактически использованной Вами тепловой энергии, предлагаем устанавливать на Ваш дом прибор учета тепловой энергии

Наверх