Комунальне підприємство теплових мереж
  "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"

Доступ до публiчної інформацiї у сфері теплопостачання згідно Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" (10 грудня 2015 року N887-19 )

1.Права споживачів

1.1 Закон України «Про житлово- комунальні послуги» від 09 листопада 2017 № 2189-VIII;
1.2 Закон України «Про теплопостачання» від 02 червня 2005 № 2633-IV;
1.3 Правила користування тепловою енергією, затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1198 від 03 жовтня 2007 року.
1.4 Правила надання послуги з постачання теплової енергії, затверджені постановою Кабінету Міністрів України №830 від 21 серпня 2019 року.

2 Місце та порядок одержання інформації споживачами

3. Ціни/тарифи на теплову енергію та їх складові для всіх категорій споживачів.
      З діючими цінами/тарифами на теплову енергію та їх складовими для всіх категорій споживачів необхідно перейти в рубрику «ТАРИФИ».

4. Порівняння тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води в   різних регіонах України, а також в Україні та інших державах:
      4.1 Для населення
      4.2 Для інших споживачів

5. Динаміка зміни тарифів на теплову енергію для різних категорій споживачів за останні п'ять років

6. Якісні характеристики товарів, послуг

7. Перелік вартість та умови надання споживачам додаткових послуг

8. Розмір заборгованості з оплати товарів, послуг, періоди виникнення такої заборгованості - за категоріями споживачів

9. Порядок надання і нарахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 та Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019року № 373 з 1 жовтня 2019 року надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг проводиться у грошовій формі.
     Стосовно користування житловою субсидією.
     Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України та проживають у житлових приміщеннях.      Призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.
     З 1 травня 2019 року відповідно до підпункту 1 пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» встановлено соціальні нормативи у разі використання теплової енергії для централізованого опалення абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку в розмірі 0,0383 Гкал на 1кв.м опалювальної площі на місяць в опалювальний період.
     Коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат теплової енергії на потреби опалення в залежності від поверховості будинку складають:
— 1-4 - поверхові будівлі — 0,573;
— будівлі на 5 і більше поверхів — 0,386.
     1 жовтня 2014 року чинна Постанова Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою встановлено:
     Для громадян, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії — 13,65 кв. м опалюваної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. м на домогосподарство.
     У разі отримання інформації про наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги, житлова субсидія на наступний сезон не призначається.
     Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.
     За отриманням інформації з будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, одержувачі субсидії звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
     Стосовно надання пільг згідно з Законом України.
     Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі. За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення Для громадян, які відповідно до законодавства мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії — 21 кв. м опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. м на сім’ю. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням пільги, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою. За отриманням інформації з будь-яких питань, пов’язаних з нарахуванням пільги, споживачі звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.10.Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

11. Інвестиційна програма

12. Заходи з енергозбереження

13.Державні цільові та інші програми енергозбереження.